Szyldy

Przyciągający uwagę, profesjonalnie zaprojektowany szyld to nie tylko skuteczna reklama zewnętrzna, ale i informacja ułatwiająca orientację Państwa potencjalnym klientom. Oferujemy szyldy nierdzewne, wyklejane lub wykonane z zadrukowanego medium, w technice zapewniającej wysoką jakość grafiki oraz dużą wytrzymałość finalnego produktu. Umożliwiamy zarówno wybór najpopularniejszych nośników, takich jak PCV czy pleksiglas, jak i wykonanie szyldów przy użyciu technik łączonych.

Szyldy wyklejane na blasze – folią samoprzylepną, spienionym PCV lub plexi

Specyfikacja

 • pokład: blacha 0,5 mm, ocynkowana, nierdzewna,
 • wymiary: dowolne – arkusz blachy o wielkości 1x2 m. można w razie potrzeby przyciąć lub połączyć z drugim arkuszem,
 • grafiki wyklejane bezpośrednio na blasze z użyciem folii samoprzylepnej, spienionego PCV lub plexi.

Uwagi

 • w przypadku większych szyldów wyklejanych folią samoprzylepną, możliwe jest wycięcie osobnych grafik i liter z folii i nałożenie jej na blaszany podkład, w tym przypadku jednak można wyciąć tylko napisy i proste kształty. Drugą możliwością jest oklejenie blachy projektem w całości nadrukowanym na folii.

Szyldy wykonane z zadrukowanego medium

 • projekt drukowany bezpośrednio na nośniku,
 • dostępne nośniki: spienione PCV, plexi przezroczyste i białe, pentaprint,
 • wysokiej jakości druk: 1440 dpi,
 • maksymalna powierzchnia zadruku: 1220x2500 mm (dla PCV i plexi), 1000x1400 mm (dla pentaprintu).

Uwagi

 • spienione PCV jest nośnikiem tanim i odpornym na ogień, korozję, wpływ substancji chemicznych i wody. Umożliwia szybką i prostą obróbkę, a także druk dwustronny. Wadą materiału jest jego miękka powierzchnia, a także fakt, że tylko jedna strona szyldu PCV jest fabrycznie zabezpieczana folią. Na drugiej mogą pojawić się zarysowania czy wgniecenia, jednak widoczne tylko z odległości nie większej niż ok. dwa metry. Nośnik nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
 • plexi to nośnik umożliwiający wykonanie szyldów przezroczystych lub rozpraszających światło, bardzo wytrzymały na wpływ warunków pogodowych, doskonały do ekspozycji zewnętrznej. Umożliwia on tworzenie szyldów i reklam podświetlanych, a także elementów dekoracyjnych, a nawet drzwi. Dzięki dwukrotnemu zadrukowaniu płyty przezroczyste wywołują efekt witrażu, zaś płyty białe zyskują intensywną, soczystą kolorystykę. Nośnik nadaje się do stosowaniu na zewnątrz i we wnętrzach budynków.
 • pentaprint, czyli matowa, biała folia PCV o grubości 0,5 mm i gęstości 1,35 g/m3, to materiał odporny na wodę i promienie UV, umożliwiający produkcję szyldów mniejszej wielkości. Inne formy reklamy, w których znajduje zastosowanie, to m.in. displaye, kalendarze, napisy zawieszane, etykiety czy naklejki.
Oferujemy także szyldy wykonywane technikami łączonymi. Umożliwiamy m.in. wykonanie projektu na spienionym PCV i dodatkowe ozdobienie go np. za pomocą liter przestrzennych. Zróżnicowanie takie pozwala zwiększyć atrakcyjność szyldu i uwydatnić najważniejsze elementy przekazu.